Avakin Life

1.026.02

4.5

35

İnsanlarla tanışabileceğiniz açık ve özgür bir dünya

2.1M

Bu uygulamayı oyla

Avakin Life büyük bir dünyada düzinelerce ortamda özgürce hareket ettiğiniz ve dünyanın her yerinden oyuncularla etkileşime girmek dahil, istediğiniz her şeyi yaptığınız Second Life stilinde bir çeşit MMO'dur.

Avakin Life'da cennet gibi plajdan tutun da son moda bir gece kulübüne veya arkadaşlarınızın mükemmel dairelerine kadar istediğiniz yere gidebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey herhangi bir yere hızlıca gitmek için uçak düğmesine basmaktır.

Bir yere ulaştığınızda istediğiniz şeyi yapabilirsiniz. Ekrana tıklayarak avatarınızı hareket ettirebilirsiniz. Sol tarafta bir çok farklı olası aksiyonun olduğu bir menü, sağ tarafta ise sohbet edebileceğiniz kullanıcıları gösteren bir menü vardır.

Avakin Life'ın en iyi yanlarından biri de hem avatarınızı hem de dairenizi kişiselleştirebilme yeteneğidir. Sims oyunundaki gibi avatarınızın saç şeklini ve giysilerini hatta dairenizdeki mobilyaları değiştirebilirsiniz.

Avakin Life bir sosyal ağ ile bir video oyunu arasında kalan mükemmel bir MMO'dur. Her durumda oldukça eğlencelidir ve eşsiz bir tecrübedir.
Gereksinimler

Android 3.2 ya da üstü sürüm gerektirir.

X